Onze gemeente maakt deel uit van de Protestantse Kerk in Nederland. (Sinds 1 mei 2004 de voortzetting van de Nederlandse Hervormde Kerk). Binnen deze landelijke kerk kan onze Hervormde Gemeente van Brakel gerekend worden tot de modaliteit van de Gereformeerde Bond.

  • Boodschappen voor Dabar
    Zondagochtend 21 juli zal er een boodschappenkrat aan de ingang van de kerk staan waarin u artikel kunt doen die…
jul
16
di
gebedskring @ De Terp
jul 16 @ 20:00 – 20:45
gebed voor gemeente, zieken, kerk en wereld
aug
4
zo
Kindermoment @ Kerk
aug 4 @ 09:30
aug
6
di
gebedskring @ De Terp
aug 6 @ 20:00 – 20:45

gebed voor gemeente, zieken, kerk en wereld

aug
11
zo
Kindermoment @ Kerk
aug 11 @ 09:30
aug
13
di
VakantieBijbelWeek @ Marktplein
aug 13 @ 09:30
aug
14
wo
VakantieBijbelWeek @ Marktplein
aug 14 @ 09:30
Opstakel Intro @ Marktplein
aug 14 @ 19:00
aug
15
do
VakantieBijbelWeek @ Marktplein
aug 15 @ 09:30
aug
18
zo
Kindermoment @ Kerk
aug 18 @ 09:30
VakantieBijbelWeek afsluiting @ Kerk
aug 18 @ 09:30
aug
25
zo
Kindermoment @ Kerk
aug 25 @ 09:30
aug
27
di
gebedskring @ De Terp
aug 27 @ 20:00 – 20:45

gebed voor gemeente, zieken, kerk en wereld

sep
1
zo
Kindermoment @ Kerk
sep 1 @ 09:30
sep
2
ma
Stemcampagne RaboClubSupport 2 t/m 24 september voor Jeugdwerk Herv. Brakel @ Online
sep 2 @ 09:30
Jeugdbestuur Teamvergadering @ De Schaapskooi
sep 2 @ 20:00
sep
3
di
Opstakel Teamvergadering @ De Schaapskooi
sep 3 @ 20:00
sep
5
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
sep 5 @ 15:30 – 17:00
sep
8
zo
Heilig Avondmaal @ Kerk
sep 8 @ 09:30
Kindermoment @ Kerk
sep 8 @ 09:30
KinderNevenDienst – groep 1/8 @ De Terp
sep 8 @ 09:30
Stemcampagne RaboClubSupport 2 t/m 24 september voor Jeugdwerk Herv. Brakel @ Online
sep 8 @ 11:00
sep
12
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
sep 12 @ 15:30
sep
14
za
Tiener te Leen
sep 14 @ 18:30
sep
15
zo
Kindermoment @ Kerk
sep 15 @ 09:30
Start weekend Winterwerk @ Kerk
sep 15 @ 09:30
Tiener te Leen @ De Terp
sep 15 @ 09:30
Stemcampagne RaboClubSupport 2 t/m 24 september voor Jeugdwerk Herv. Brakel @ Online
sep 15 @ 11:00
Openluchtdienst
sep 15 @ 14:30
sep
16
ma
Club groep 6 @ De Schaapskooi
sep 16 @ 18:30 – 19:45
sep
18
wo
Club groep 5 @ De Schaapskooi
sep 18 @ 18:30 – 19:45
sep
19
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
sep 19 @ 15:30
Club groep 7 @ De Schaapskooi
sep 19 @ 18:45 – 20:00
sep
20
vr
Club groep 8 @ De Schaapskooi
sep 20 @ 19:00 – 20:15
sep
21
za
KinderKoor Immanuel – Musical Jozef @ Zaltbommel
sep 21 @ 10:00
Opstakel – Startavond @ De Schaapskooi
sep 21 @ 19:00 – 22:00
sep
22
zo
Kindermoment @ Kerk
sep 22 @ 09:30
KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
sep 22 @ 09:30
Stemcampagne RaboClubSupport 2 t/m 24 september voor Jeugdwerk Herv. Brakel @ Online
sep 22 @ 11:00
sep
24
di
Sluiting Stemcampagne RaboClubSupport 2 t/m 24 september voor Jeugdwerk Herv. Brakel @ Online
sep 24 @ 18:00
Catechisatie – Startavond @ De Terp
sep 24 @ 19:30
sep
25
wo
Oliebollen voorbereidingen @ De Schaapskooi / De Terp
sep 25 @ 08:00
sep
26
do
Oliebollen voorbereidingen @ De Schaapskooi / De Terp
sep 26 @ 08:00
KinderKoor Immanuel @ De Terp
sep 26 @ 15:30
sep
27
vr
Oliebollen voorbereidingen @ De Schaapskooi / De Terp
sep 27 @ 08:00
sep
28
za
Oliebollen verkoop – Ponymarkt @ Marktplein
sep 28 @ 08:00
Oliebollenverkoop – Ponymarkt @ Marktplein
sep 28 @ 09:00
sep
29
zo
Kindermoment @ Kerk
sep 29 @ 09:30
okt
1
di
Catechisatie @ De Terp
okt 1 @ 19:00
Catechisatie @ De Terp
okt 1 @ 19:45
okt
3
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
okt 3 @ 15:30
okt
4
vr
Alpha Youth @ De Schaapskooi
okt 4 @ 18:30 – 20:30
okt
6
zo
Doopdienst @ Kerk
okt 6 @ 09:30
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
okt 6 @ 09:30
Kindermoment @ Kerk
okt 6 @ 09:30
okt
7
ma
Club groep 6 @ De Schaapskooi
okt 7 @ 18:30
okt
8
di
Catechisatie @ De Terp
okt 8 @ 19:00
Catechisatie @ De Terp
okt 8 @ 19:45
okt
9
wo
Club groep 5 @ De Schaapskooi
okt 9 @ 18:30
okt
10
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
okt 10 @ 15:30
Club groep 7 @ De Schaapskooi
okt 10 @ 18:45
okt
11
vr
Club groep 8 @ De Schaapskooi
okt 11 @ 19:00
okt
12
za
Opstakel @ De Schaapskooi
okt 12 @ 19:00
okt
13
zo
Kindermoment @ Kerk
okt 13 @ 09:30
Jeugddienst @ Kerk
okt 13 @ 18:30
okt
15
di
Catechisatie @ De Terp
okt 15 @ 19:00
Catechisatie @ De Terp
okt 15 @ 19:45
okt
17
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
okt 17 @ 15:30
okt
18
vr
Alpha Youth @ De Schaapskooi
okt 18 @ 18:30
okt
20
zo
Kindermoment @ Kerk
okt 20 @ 09:30
KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
okt 20 @ 09:30
Kind op Schoot Dienst @ Kerk
okt 20 @ 15:30
okt
22
di
Catechisatie @ De Terp
okt 22 @ 19:00
Catechisatie @ De Terp
okt 22 @ 19:45
okt
27
zo
Kindermoment @ Kerk
okt 27 @ 09:30
okt
28
ma
Club groep 6 @ De Schaapskooi
okt 28 @ 18:30
okt
30
wo
Club groep 5 @ De Schaapskooi
okt 30 @ 18:30
okt
31
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
okt 31 @ 15:30
Club groep 7 @ De Schaapskooi
okt 31 @ 18:45
nov
1
vr
Club groep 8 @ De Schaapskooi
nov 1 @ 19:00
nov
2
za
Opstakel @ De Schaapskooi
nov 2 @ 19:00
nov
3
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
nov 3 @ 09:30
Kindermoment @ Kerk
nov 3 @ 09:30
nov
4
ma
Jeugdbestuur Teamvergadering @ De Schaapskooi
nov 4 @ 20:00
nov
5
di
Opstakel Teamvergadering @ De Schaapskooi
nov 5 @ 20:00
nov
6
wo
Dankdag – Kinder Themadienst met WvO school @ Kerk
nov 6 @ 11:00
nov
7
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
nov 7 @ 15:30
nov
8
vr
Alpha Youth @ De Schaapskooi
nov 8 @ 18:30
nov
10
zo
Kindermoment @ Kerk
nov 10 @ 09:30
nov
11
ma
Club groep 6 @ De Schaapskooi
nov 11 @ 18:30
nov
12
di
Catechisatie @ De Terp
nov 12 @ 19:00
Catechisatie @ De Terp
nov 12 @ 19:45
nov
13
wo
Club groep 5 @ De Schaapskooi
nov 13 @ 18:30
nov
14
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
nov 14 @ 15:30
Club groep 7 @ De Schaapskooi
nov 14 @ 18:45
nov
15
vr
Club groep 8 @ De Schaapskooi
nov 15 @ 19:00
nov
16
za
Opstakel @ De Schaapskooi
nov 16 @ 19:00
nov
17
zo
Heilig Avondmaal @ Kerk
nov 17 @ 09:30
Kindermoment @ Kerk
nov 17 @ 09:30
KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
nov 17 @ 09:30
nov
19
di
Catechisatie @ De Terp
nov 19 @ 19:00