dec
8
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
dec 8 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

dec
9
vr
Alpha Youth @ De Terp
dec 9 @ 18:30

Alpha Youth

dec
10
za
Opstakel @ De Schaapkooi
dec 10 @ 19:00

Opstakel

dec
11
zo
Kindermoment @ Kerk
dec 11 @ 09:30

Kindermoment

dec
12
ma
Club groep 6 @ De Schaapkooi
dec 12 @ 18:45 – 20:00

Club groep 6

dec
13
di
Catechisatie @ De Terp
dec 13 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
dec 13 @ 19:45

Catechisatie

Opstakel Teamvergadering @ De Schaapskooi
dec 13 @ 20:00

Opstakel Teamvergadering

dec
15
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
dec 15 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Club groep 7 @ De Schaapkooi
dec 15 @ 18:45 – 20:00

Club groep 7

dec
16
vr
Club groep 8 @ De Schaapkooi
dec 16 @ 19:00 – 20:15

Club groep 8

dec
17
za
KerstWandelEvent
dec 17 @ 17:00

KerstWandelEvent

dec
18
zo
Kindermoment @ Kerk
dec 18 @ 09:30

Kindermoment

dec
20
di
Catechisatie @ De Terp
dec 20 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
dec 20 @ 19:45

Catechisatie

dec
22
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
dec 22 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Kerstviering WvO @ Kerk
dec 22 @ 18:30

Kerstviering WvO

dec
25
zo
1e Kerstdag @ Kerk
dec 25 @ 09:30

1e Kerstdag

Kindermoment @ Kerk
dec 25 @ 09:30

Kindermoment

dec
26
ma
2e Kerstdag @ Kerk
dec 26 @ 09:30

2e Kerstdag

jan
1
zo
Kindermoment @ Kerk
jan 1 @ 09:30

Kindermoment

jan
8
zo
Kindermoment @ Kerk
jan 8 @ 09:30

Kindermoment

jan
10
di
Catechisatie @ De Terp
jan 10 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
jan 10 @ 19:45

Catechisatie

jan
12
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
jan 12 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

jan
13
vr
Club groep 5 @ De Schaapkooi
jan 13 @ 17:30 – 19:30

Club groep 5

Alpha Youth @ De Terp
jan 13 @ 18:30

Alpha Youth

jan
14
za
Opstakel @ De Schaapkooi
jan 14 @ 19:00

Opstakel

jan
15
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
jan 15 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
jan 15 @ 09:30

Kindermoment

jan
16
ma
Club groep 6 @ De Schaapkooi
jan 16 @ 18:45 – 20:00

Club groep 6

jan
17
di
Catechisatie @ De Terp
jan 17 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
jan 17 @ 19:45

Catechisatie

jan
19
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
jan 19 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Club groep 7 @ De Schaapkooi
jan 19 @ 18:45 – 20:00

Club groep 7

jan
20
vr
Club groep 8 @ De Schaapkooi
jan 20 @ 19:00 – 20:15

Club groep 8

jan
22
zo
Kindermoment @ Kerk
jan 22 @ 09:30

Kindermoment

KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
jan 22 @ 09:30

KinderNevenDienst – groep 1/4

jan
24
di
Catechisatie @ De Terp
jan 24 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
jan 24 @ 19:45

Catechisatie

jan
25
wo
Club groep 5 @ De Schaapkooi
jan 25 @ 18:30 – 19:45

Club groep 5

jan
26
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
jan 26 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

jan
27
vr
Alpha Youth @ De Terp
jan 27 @ 18:30

Alpha Youth

jan
28
za
Opstakel @ De Schaapkooi
jan 28 @ 19:00

Opstakel

jan
29
zo
Kindermoment @ Kerk
jan 29 @ 09:30

Kindermoment

jan
30
ma
Club groep 6 @ De Schaapkooi
jan 30 @ 18:45 – 20:00

Club groep 6

jan
31
di
Catechisatie @ De Terp
jan 31 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
jan 31 @ 19:45

Catechisatie

feb
2
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
feb 2 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Club groep 7 @ De Schaapkooi
feb 2 @ 18:45 – 20:00

Club groep 7

feb
3
vr
Club groep 8 @ De Schaapkooi
feb 3 @ 19:00 – 20:15

Club groep 8

feb
5
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
feb 5 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
feb 5 @ 09:30

Kindermoment

feb
7
di
Catechisatie @ De Terp
feb 7 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
feb 7 @ 19:45

Catechisatie

feb
8
wo
Club groep 5 @ De Schaapkooi
feb 8 @ 18:30 – 19:45

Club groep 5

feb
9
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
feb 9 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

feb
10
vr
Alpha Youth @ De Terp
feb 10 @ 18:30

Alpha Youth

feb
11
za
Opstakel @ De Schaapkooi
feb 11 @ 19:00

Opstakel

feb
12
zo
Kindermoment @ Kerk
feb 12 @ 09:30

Kindermoment

feb
13
ma
Club groep 6 @ De Schaapkooi
feb 13 @ 18:45 – 20:00

Club groep 6

feb
14
di
Catechisatie @ De Terp
feb 14 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
feb 14 @ 19:45

Catechisatie

feb
16
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
feb 16 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Club groep 7 @ De Schaapkooi
feb 16 @ 18:45 – 20:00

Club groep 7

feb
17
vr
Club groep 8 @ De Schaapkooi
feb 17 @ 19:00 – 20:15

Club groep 8

feb
19
zo
Kindermoment @ Kerk
feb 19 @ 09:30

Kindermoment

feb
21
di
Catechisatie @ De Terp
feb 21 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
feb 21 @ 19:45

Catechisatie

Opstakel Teamvergadering @ De Schaapskooi
feb 21 @ 20:00

Opstakel Teamvergadering

feb
26
zo
Kindermoment @ Kerk
feb 26 @ 09:30

Kindermoment

mrt
1
wo
Club groep 5 @ De Schaapkooi
mrt 1 @ 18:30 – 19:45

Club groep 5

mrt
4
za
Opstakel @ De Schaapkooi
mrt 4 @ 19:00

Opstakel

mrt
5
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
mrt 5 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
mrt 5 @ 09:30

Kindermoment

mrt
8
wo
Biddag – Kinder Themadienst @ Kerk
mrt 8 @ 14:30

Biddag – Kinder Themadienst

Biddag @ Kerk
mrt 8 @ 19:30

Biddag

mrt
9
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
mrt 9 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

mrt
10
vr
Connect @ De Terp
mrt 10 @ 20:00

Connect

mrt
12
zo
Kindermoment @ Kerk
mrt 12 @ 09:30

Kindermoment

KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
mrt 12 @ 09:30

KinderNevenDienst – groep 1/4

mrt
13
ma
Club groep 6 @ De Schaapkooi
mrt 13 @ 18:45 – 20:00

Club groep 6

mrt
14
di
Catechisatie @ De Terp
mrt 14 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
mrt 14 @ 19:45

Catechisatie

mrt
15
wo
Club groep 5 @ De Schaapkooi
mrt 15 @ 17:30 – 19:30

Club groep 5

mrt
16
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
mrt 16 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Club groep 7 @ De Schaapkooi
mrt 16 @ 18:45 – 20:00

Club groep 7

mrt
17
vr
Club groep 8 @ De Schaapkooi
mrt 17 @ 19:00 – 20:15

Club groep 8

mrt
19
zo
Kindermoment @ Kerk
mrt 19 @ 09:30

Kindermoment

Kind op Schoot Dienst @ Kerk
mrt 19 @ 15:30

Kind op Schoot Dienst

mrt
21
di
Catechisatie @ De Terp
mrt 21 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
mrt 21 @ 19:45

Catechisatie

mrt
23
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
mrt 23 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

mrt
24
vr
Connect @ De Terp
mrt 24 @ 20:00

Connect

mrt
25
za
Opstakel @ De Schaapkooi
mrt 25 @ 19:00

Opstakel

mrt
26
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
mrt 26 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
mrt 26 @ 09:30

Kindermoment

mrt
27
ma
Club groep 6 @ De Schaapkooi
mrt 27 @ 18:45 – 20:00

Club groep 6

mrt
28
di
Catechisatie @ De Terp
mrt 28 @ 19:00

Catechisatie

Catechisatie @ De Terp
mrt 28 @ 19:45

Catechisatie

mrt
30
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
mrt 30 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Club groep 7 @ De Schaapkooi
mrt 30 @ 18:45 – 20:00

Club groep 7

mrt
31
vr
Club groep 8 @ De Schaapkooi
mrt 31 @ 19:00 – 20:15

Club groep 8

apr
2
zo
Kindermoment @ Kerk
apr 2 @ 09:30

Kindermoment

KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
apr 2 @ 09:30

KinderNevenDienst – groep 1/4

apr
4
di
Paasviering Willem van Oranje School @ Kerk
apr 4 @ 18:30

Paasviering Willem van Oranje School

Opstakel Teamvergadering @ De Schaapskooi
apr 4 @ 20:00

Opstakel Teamvergadering

apr
5
wo
Opstakel – The Passion @ De Schaapskooi
apr 5 @ 20:00

Opstakel – The Passion

apr
7
vr
Goede Vrijdag – Kinder Themadienst @ Kerk
apr 7 @ 14:30

Goede Vrijdag – Kinder Themadienst

Goede Vrijdag @ Kerk
apr 7 @ 19:30

Goede Vrijdag

apr
9
zo
1e Paasdag @ Kerk
apr 9 @ 09:30

1e Paasdag

Kindermoment @ Kerk
apr 9 @ 09:30

Kindermoment

1e Paasdag @ Kerk
apr 9 @ 18:30

1e Paasdag

apr
10
ma
2e Paasdag @ Kerk
apr 10 @ 09:30

2e Paasdag

apr
13
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
apr 13 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

apr
14
vr
Connect @ De Terp
apr 14 @ 20:00

Connect

apr
16
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
apr 16 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
apr 16 @ 09:30

Kindermoment

apr
20
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
apr 20 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

apr
21
vr
Connect @ De Terp
apr 21 @ 20:00

Connect

apr
23
zo
Kindermoment @ Kerk
apr 23 @ 09:30

Kindermoment

apr
30
zo
Kindermoment @ Kerk
apr 30 @ 09:30

Kindermoment

mei
7
zo
Kindermoment @ Kerk
mei 7 @ 09:30

Kindermoment

mei
11
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
mei 11 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

mei
12
vr
Connect @ De Terp
mei 12 @ 20:00

Connect

mei
14
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
mei 14 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
mei 14 @ 09:30

Kindermoment

mei
18
do
Hemelvaartsdag @ Kerk
mei 18 @ 09:30

Hemelvaartsdag

mei
21
zo
Kindermoment @ Kerk
mei 21 @ 09:30

Kindermoment

KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
mei 21 @ 09:30

KinderNevenDienst – groep 1/4

mei
25
do
KinderKoor Immanuel @ De Terp
mei 25 @ 15:30 – 17:00

KinderKoor Immanuel

Jeugdwerkers Zomerborrel @ De Schaapskooi
mei 25 @ 20:00

Jeugdwerkers Zomerborrel

mei
28
zo
1e Pinksterdag @ Kerk
mei 28 @ 09:30

1e Pinksterdag

Kindermoment @ Kerk
mei 28 @ 09:30

Kindermoment

1e Pinksterdag @ Kerk
mei 28 @ 18:30

1e Pinksterdag

mei
29
ma
2e Pinksterdag – Pinksterappel @ Kerk
mei 29 @ 10:00

2e Pinksterdag – Pinksterappel

jun
4
zo
KinderDienst – groep 1/8 @ De Terp
jun 4 @ 09:30

KinderDienst – groep 1/8

Kindermoment @ Kerk
jun 4 @ 09:30

Kindermoment

jun
10
za
EO-Jongerendag
jun 10 @ 12:00 – 22:30

EO-Jongerendag

jun
11
zo
Kindermoment @ Kerk
jun 11 @ 09:30

Kindermoment

jun
18
zo
Kindermoment @ Kerk
jun 18 @ 09:30

Kindermoment

KinderNevenDienst – groep 1/4 @ De Terp
jun 18 @ 09:30

KinderNevenDienst – groep 1/4

jun
25
zo
Kindermoment @ Kerk
jun 25 @ 09:30

Kindermoment

jul
2
zo
Kindermoment @ Kerk
jul 2 @ 09:30

Kindermoment

jul
9
zo
Kindermoment @ Kerk
jul 9 @ 09:30

Kindermoment

aug
22
di
VakantieBijbelWeek @ Marktplein
aug 22 @ 09:30

VakantieBijbelWeek

aug
23
wo
VakantieBijbelWeek @ Marktplein
aug 23 @ 09:30

VakantieBijbelWeek

aug
24
do
VakantieBijbelWeek @ Marktplein
aug 24 @ 09:30

VakantieBijbelWeek

aug
27
zo
VakantieBijbelWeek afsluiting @ Kerk
aug 27 @ 09:30

VakantieBijbelWeek afsluiting